Транспортні склопакети

Cat11 min

Виготовлення склопакетів для транспорту є одним з розвитку напрямів виробництва ВАТ «Гомельстекло». Наявні виробничі потужності підприємства по промисловій обробці скла, в тому числі загартуванню, дозволяють в оперативні терміни випускати безпечне скло, яке використовується в подальшій виробничому ланцюжку при виготовленні склопакетів. Розчин з теплою TPS-рамки в сукупності зі спеціальним склом забезпечує вихід продукту, що відповідає всім вимогам, що пред'являються до сучасних конструкцій в транспорті.

Відмітна особливість TPS-рамки: вона розроблена німецькими інженерами спеціально для транспортних склопакетів. Термопластичні властивості рамки визначають цілісність, збереження вихідних властивостей конструкції навіть при значному впливі факторів навколишнього середовища (сонячної радіації, вологості, перепадах температур і ін.), Стійкість до підвищеного рівня вібрацій в процесі руху і іншим навантаженням.

Характеристики продукції:

  • плоскі склопакети одно- та двокамерні, прямокутні або з округленням кутів
  • мінімальний розмір 350х190 мм
  • максимальний розмір 1600х2500 мм
  • міжскляний простір від 6 до 20 мм: заповнення висушеним повітрям або аргоном
  • застосування загартованого безбарвного, тонованого, матового, нізкоеміссионного скла з твердим покриттям, ламінованого скла різної товщини
  • відповідність загартованого скла Правил ЄЕК ООН №43 і ГОСТ 5727-88, склопакетів - ГОСТ Р 52172-2003
  • підтверджений параметр безпеки при ударі моделлю голови людини: безпечне руйнування загартованого скла, прогин і розкол багатошарового скла без розривів ПВБ-плівки
  • світлопропускання склопакетів: з загартованого безбарвного скла - 77%, із застосуванням ламінованого скла - 70-74%, із застосуванням загартованого низькоемісійного скла - 70-76%

Вищевикладені характеристики дозволяють застосовувати склопакети в невітрових безпечному склінні вагонів поїздів, трамваїв, наземного тихохідного транспорту (швидкістю не більше 25 км / год), дорожньої, с / г та спецтехніки, що підтверджено проведеними випробуваннями. Також ВАТ «Гомельстекло» готове розглянути можливість виготовлення склопакетів для інших видів транспорту за умови узгодження необхідної технічної документації та проведення додаткових випробувань.

ВАТ «Гомельстекло» має істотний досвідом виробництва склопакетів для залізничного транспорту.

Приблизний асортимент продукції, що випускається:

  • Склопакет для глухого вікна

- прозорий

- з нанесенням необхідних позначень і написів типу «Аварійний вихід»

  • Склопакет для вікна з кватиркою

- за типом конструкції: кватиркового / підкватиркового

- за колірним рішенням: прозорий / матовий

- за розміром: широкий / вузький

Можливості ВАТ «Гомельстекло» дозволяють виробляти склопакети для залізничного транспорту з необхідним замовнику радіусом округлення кутів, здійснювати фарбування гартувати скла і нанесення необхідних малюнків і написів, маркування скла шовкографічним методом в одну або дві фарби, гартувати і встановлювати в склопакет скло різної товщини (в тому числі низькоемісійне) в повній відповідності з узгодженою документацією замовника.

ВАТ «Гомельстекло» готове до співпраці і виробництва склопакетів для наземного транспорту в необхідних замовнику обсягах, з фіксуванням ціни протягом узгодженого періоду поставок на умовах попередньої оплати.

© 2020 ТОВ «Торговий дім« Гомельскло-Україна »