Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВИЙ ДІМ« Гомельстекло - УКРАЇНА »входить в структуру товаропровідної мережі Холдингу« Білоруської скляної компанії »і є єдиним імпортером продукції холдингу в Україні.
Холдинг «Білоруська скляна компанія» об'єднує чотири скляних підприємства: ВАТ «Гродненський склозавод» з філією «Єлізово», ВАТ «Гомельстекло», ВАТ «Склозавод « Неман », ВАТ« Белмедстекло », що спеціалізуються на випуску різних видів продукції зі скла.
Наша продукція представлена практично на всіх будівельних майданчиках України - від житлового будівництва, в найбільших промислових і соціально-значущих об'єктів.
ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ« Гомельстекло - УКРАЇНА »пропонує своїм партнерам по-справжньому універсальні рішення в сфері поставок:
• Прозоре скло (формат DLF, ½ DLF, jumbo, а також виготовлене за індивідуальною специфікацією).
• Мінеральний утеплювач на основі скловолокна
Скло
Основним і головним напрямком діяльності для ВАТ «Гомельстекло» є випуск високоякісного листового скла (флоат) великого формату. Безбарвне і прозоре листове скло є необхідним компонентом для виробництва будівельних світлопрозорих конструкцій, виготовлення стекол з покриттям, низькоемісійних і сонцезахисних стекол, автомобільного і безпечного скла, виробів зі скла для меблів, склопакетів і багатьох інших видів спеціального скла.

Мінеральний утеплювач на основі скловолокна
«НЕМАН +» - це високоякісні тепло і звукоізоляційні матеріали з мінеральної вати на основі скловолокна для промислової теплової ізоляції і приватного житлового будівництва.
Крім того, неманская скловата виробляється з природних матеріалів - піску, соди і вапняку. Вона безпечна для здоров'я і може застосовуватися навіть там, де гігієнічні вимоги особливо високі.
Завдяки багаторічному досвіду провідного виробника скла ВАТ «Гомельстекло», ми гарантуємо високу якість продукції та дотримання договірних зобов'язань на кожному етапі співпраці.

© 2020 ТОВ «Торговий дім« Гомельскло-Україна »