Загартоване скло

Cat7 min

Загартоване скло являє собою листове скло, піддане спеціальній термічній обробці, в результаті якої забезпечується підвищена механічна міцність, термостійкість і безпеку при руйнуванні.

Наші можливості у виробництві загартованого скла:

Мінімальні розміри листа: 210 х 210 мм

Максимальний розмір скла: 1600 х 2600 мм

Товщина загартованого скла: від 4 до 12 мм

Клас захисту: CM1-CM3

Міцність загартованого скла на вигин і удар в п'ять-шість разів більше міцності звичайного скла. Наприклад, загартоване скло витримує удар мішком зі свинцевим дробом масою 45 кг з висоти падіння 1,2 м, в той час як листове скло не витримує удар навіть з висоти 0,3 м. У загартованого скла істотно збільшується в порівнянні з листовим склом термічна стійкість (загартоване скло витримує перепад температур в межах 200 С). При руйнуванні загартоване скло фрагментується на дрібні осколки (від 1 до 10 мм) з тупими гранями, що виключає можливість травмування.

Завдяки перерахованим властивостям загартоване скло використовується для безпечного скління наземного транспорту (легкових і вантажних автомобілів, сільськогосподарської та іншої спеціалізованої техніки, залізничного транспорту тощо), світлопрозорих будівельних конструкцій (віконних і дверних блоків, вітрин, елементів огорожі лоджій, балконів, структурного скління фасадів і т.д.), а також в місцях з високим ступенем ймовірності руйнування скла в результаті механічної і теплової навантажень.

Комп'ютерна порізка скла при виготовленні скла загартованого дозволяє домагатися максимальної точності розмірів готових виробів.

© 2020 ТОВ «Торговий дім« Гомельскло-Україна »